We zijn er bijna!

20-10-2022, door Calvin​

Hallo allemaal,

Zoals de meesten wel weten zijn we eerder dit jaar gestart met de verbouwing van onze nieuwe locatie. Ja, Market 33 krijgt een tweede vestiging! En wel in Amsterdam Noord, en we noemen onze tweede:

‘Market 27 – the urban food station’.

We gaan door met het ontwikkelen van inspirerende foodhal concepten waar we gepassioneerde chefs en enthousiaste foodies een kans geven om te laten zien wat ze op culinair gebied in hun mars hebben.

Met heerlijke gerechten van creatieve chefs, mooie drankjes van gastvrije bartenders en een inspirerende sfeer willen we gasten blij maken die in de buurt wonen, werken, toevallig binnenstappen of juist regelmatig in het station moeten zijn. Market 27 – inderdaad, op huisnummer 27 – is namelijk gevestigd in metrostation Noord (begin/eindhalte van de Noord-Zuidlijn).

Deze periode voelt vergelijkbaar met zeven jaar geleden, toen Market 33 opende en Zuidas in de startblokken stond om hard te groeien. Nu is Noord begonnen aan een enorme ontwikkeling. Sinds de eerste gesprekken die we voerden met de GVB in 2017 (!) is er al een hoop gebouwd en er gaat nog veel meer komen! Families, yuppen, expats, senioren, studenten, scholieren, iedereen is welkom bij ons.

Nu staan we aan de vooravond van de start. De inrichting is in volle gang, gesprekken met potentiële food partners zijn gevoerd, de contracten worden getekend en afgelopen week is de espresso machine in werking gesteld. Koffie kan worden gezet… dus we zijn er bijna.

Wij werken nog even hard door; de bedoeling is dat we in fases open gaan; zeer binnenkort met de koffie bar, volgende maand met twee of drie food stands en tegen het einde van het jaar hopen we dat alle keukens operationeel zijn. Dan kunnen we begin volgend jaar een mooi feestje plannen om de opening te vieren.

Maar voordat het zover is, kom gezellig een keer langs. En vraag of je buurman nu echt dat pannenkoeken concept wil starten, misschien zoekt je nichtje een job (wij hebben graag leuke mensen in ons team!) of kom gewoon voor een cappuccino en onze huisgemaakte muffin proberen.

Adres: Termini 27, 1025 XM Amsterdam (station Noord)

Voor die tijd hebben we wellicht nog wel wat hulp nodig, want we willen een test avond organiseren waarbij we onze familie en vrienden gaan vragen om te proeven, te ruiken, te ervaren en ons te vertellen wat er nóg beter kan…

Volg ons avontuur op Instagram @market27_amsterdam

Met enthousiaste groet,

Calvin

We zijn er bijna!

20-10-2022, door Calvin​

Hallo allemaal,

Zoals de meesten wel weten zijn we eerder dit jaar gestart met de verbouwing van onze nieuwe locatie. Ja, Market 33 krijgt een tweede vestiging! En wel in Amsterdam Noord, en we noemen onze tweede:

‘Market 27 – the urban food station’.

We gaan door met het ontwikkelen van inspirerende foodhal concepten waar we gepassioneerde chefs en enthousiaste foodies een kans geven om te laten zien wat ze op culinair gebied in hun mars hebben.

Met heerlijke gerechten van creatieve chefs, mooie drankjes van gastvrije bartenders en een inspirerende sfeer willen we gasten blij maken die in de buurt wonen, werken, toevallig binnenstappen of juist regelmatig in het station moeten zijn. Market 27 – inderdaad, op huisnummer 27 – is namelijk gevestigd in metrostation Noord (begin/eindhalte van de Noord-Zuidlijn).

Deze periode voelt vergelijkbaar met zeven jaar geleden, toen Market 33 opende en Zuidas in de startblokken stond om hard te groeien. Nu is Noord begonnen aan een enorme ontwikkeling. Sinds de eerste gesprekken die we voerden met de GVB in 2017 (!) is er al een hoop gebouwd en er gaat nog veel meer komen! Families, yuppen, expats, senioren, studenten, scholieren, iedereen is welkom bij ons.

Nu staan we aan de vooravond van de start. De inrichting is in volle gang, gesprekken met potentiële food partners zijn gevoerd, de contracten worden getekend en afgelopen week is de espresso machine in werking gesteld. Koffie kan worden gezet… dus we zijn er bijna.

Wij werken nog even hard door; de bedoeling is dat we in fases open gaan; zeer binnenkort met de koffie bar, volgende maand met twee of drie food stands en tegen het einde van het jaar hopen we dat alle keukens operationeel zijn. Dan kunnen we begin volgend jaar een mooi feestje plannen om de opening te vieren.

Maar voordat het zover is, kom gezellig een keer langs. En vraag of je buurman nu echt dat pannenkoeken concept wil starten, misschien zoekt je nichtje een job (wij hebben graag leuke mensen in ons team!) of kom gewoon voor een cappuccino en onze huisgemaakte muffin proberen.

Adres: Termini 27, 1025 XM Amsterdam (station Noord)

Voor die tijd hebben we wellicht nog wel wat hulp nodig, want we willen een test avond organiseren waarbij we onze familie en vrienden gaan vragen om te proeven, te ruiken, te ervaren en ons te vertellen wat er nóg beter kan…

Volg ons avontuur op Instagram @market27_amsterdam

Met enthousiaste groet,

Calvin